Tutaj jesteś:

Strefa młodzieżowa

„STREFA MŁODYCH” w „STREFIE SPOTKAŃ”

ZOBACZ CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY!

PRZYGOTOWANIE DO REALIZACJI WŁASNYCH POMYSŁÓW NA DZIAŁANIA   

Cykl warsztatów, dzięki którym dowiecie się jak działać kreatywnie i skutecznie. Pokażemy Wam jak możecie wpływać na otaczającą rzeczywistość, jak planować i realizować własne pomysły na działania. Poznacie ciekawych ludzi i stworzycie grupę, a my będziemy Was wspierać w integracji, mobilizowaniu siebie i innych do działania oraz w realizacji pierwszych samodzielnych projektów (lokalnych akcji, wydarzeń, kampanii społecznych i inicjatyw).  

CYKLICZNE SPOTKANIA

W soboty, w godz. 11.00 - 14.00 będziemy wspólnie planować, realizować, lepiej się poznawać i integrować w grupie.

EURODESK  

Czy zastanawialiście się kiedyś nad wyjazdem za granicę na staż, wolontariat lub wymianę? Marzy Wam się nauka języka obcego za granicą, poznawanie kultury innych krajów, możliwość wzięcia udziału w ciekawym wydarzeniu lub pomaganie innym? W Punkcie Informacyjnym EURODESK dowiecie się z jakich programów możecie skorzystać i otrzymacie przydatne materiały informacyjne.    

 Dodatkowe informacje i możliwość umówienia się na spotkanie pod adresem: stalowawola@eurodesk.eu oraz pod numerem 517 192 614

KAWIARENKI JĘZYKOWE  

Wyjeżdżasz za granicę, a czujesz że zapomniałeś podstawowych zwrotów? Uczysz się gramatyki ale nie masz okazji rozmawiać w języku obcym? Chcesz poznać osoby, które podobnie jak Ty mają "blokadę" na myśl o rozmowach z obcokrajowcami? Przyjdź na bezpłatne konwersacje językowe w formie "kawiarenek językowych" - swobodnych spotkań, w czasie których, pod opieką lektora, toczą się rozmowy na wybrany temat.   

Spotykamy się w poniedziałki w godz. 14.30 - 16.30   

STUDIO NAGRAŃ  

Niewielu z Was wie, że w „Strefie Spotkań” znajduje się piwnica i że chcemy ją przekształcić w studio nagrań! Wygłuszymy ściany, zakupimy sprzęt i zatrudnimy osobę, posiadającą wiedzę muzyczną (związaną z tworzeniem piosenek), filmową (związaną z tworzeniem teledysków) oraz techniczną (związaną z obsługą sprzętu). Pomieszczenie pełnić będzie funkcję sali prób, miejsca do nagrywania dźwięków i tworzenia filmów (w tym teledysków). Korzystanie ze studia będzie przypominało „bank czasu” – w zamian za nieodpłatne korzystanie ze studia, trzeba będzie zaoferować w zamian coś od siebie 

GREEN EVENTY  

Wiemy, że ekologia to ważny dla Was temat, dlatego zaplanowaliśmy w „Strefie Młodych” serię eventów, na których poruszać będziemy tematy związane z eco life (np. sprzątaniem bez chemii, tworzeniem naturalnych kosmetyków), zero waste i edukacją globalną. Będziemy organizować swap party (wymianę ubrań, kosmetyków), gry terenowe, sadzenie roślin itp.

Bądź na bieżąco - zerknij na:

Facebook https://www.facebook.com/strefaspotkanmlodziezowa/

Instagram instagram.com/strefaspotkan