Tutaj jesteś:

MODELOWE ROZWIĄZANIA NA TRUDNE WYZWANIA

Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli

Stowarzyszenie "Strefa Spotkań" jest Partnerem w projekcie pt.: „MODELOWE ROZWIĄZANIA NA TRUDNE WYZWANIA - Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli” o wartości 15 328 498,86 zł, realizowanym w ramach Programu Rozwój Lokalny, finansowanym ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 (85%) oraz z Budżetu Państwa (15%). Projektem zarządza Lider – Gmina Stalowa Wola.

Projekt ma na celu poprawę rozwoju lokalnego i instytucjonalnego Stalowej Woli.

Rolą Stowarzyszenia w tym projekcie będzie stworzenie "Strefy Młodych" - przestrzeni dla integracji i rozwoju stalowowolskiej młodzieży. 

W ramach "Strefy Młodych" zaplanowaliśmy szereg działań, związanych z rozwojem kompetencji społecznych i menedżerskich, które umożliwią planowanie i realizację autorskich inicjatyw. Otworzymy punkt informacji młodzieżowej, w którym młodzi uzyskają informacje z zakresu edukacji, szkoleń, praktyk, staży i mobilności. W celu wzmocnienia kompetencji językowych stworzymy kawiarenkę językową – miejsce, w którym można udoskonalić umiejętność konwersacji w językach obcych. W ramach projektu powstanie również dodatkowa przestrzeń dla młodzieży w formie studia nagrań.

Projekt realizowany będzie w okresie od 1 stycznia 2022 do 31 grudnia 2023 r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Szczegółowe informacje o projekcie, jego partnerach, działaniach i dofinansowaniu ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 znajdą Państwo pod adresem:

https://strefaspotkan.pl/files/Informacja-o-dofinansowaniu-ze-srodkow-Norweskiego-Mechanizmu-Finansowego1.docx

Informacje o dofinansowaniu projektu ze środków Budżetu Państwa znajdą Państwo poniżej:

https://strefaspotkan.pl/files/Informacja-o-dofinansowaniu-ze-srodkow-Budzetu-Panstwa2.docx

Dodatkowe informacje o funduszach norweskich znajdą Państwo pod adresem: www.norwaygrants.pl oraz www.norwaygrants.org  

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.